צרו קשר
ּ

שיעורי חינוך חטיבה עליונה

אין ספק כי שיעורי חינוך חטיבה עליונה הינם משמעותיים ובעלי השפעה רבה על התלמידים. לשם מציאת מערכי השיעורים המעניינים ביותר תוכלו לעיין באתר של אהוד שמיר ולמצוא נושאים מגוונים אשר ללא ספק יצליחו לפתח דיון פורה בין תלמידי הכיתה. כך תוכלו להפוך את שיעורי החינוך לבעלי השפעה מעמיקה על עולמם של הילדים ולהציע להם נקודות מבט מעניינות וחדשות על העולם בו הם חיים.

מטרותיהם של שיעורי חינוך חטיבה עליונה

שיעורי חינוך חטיבה עליונה הינם חלק חשוב ומשמעותי מהפעילות החינוכית – חברתית של בית הספר. שיעורים אלה למעשה מאפשרים למחנך להציג בפני התלמידים דילמות שונות מחיי היום יום לצד מצבים אשר מעלים דיון בנוגע לחייו והסביבה בה הוא חי. כל שיעור שכזה יכול להעניק בעבור התלמידים שלכם את ההזדמנות לפתיחה של שיחה אנושי, רגשי ופתוח אשר יעורר גם את החשיבה המוסרית שלהם.

  • שיעורי חינוך, במיוחד בחטיבה העליונה, יכולים להיות אלו שיצליחו לטפח את החשיבה של התלמידים מעבר לחומר הלימוד הרגיל בו הם עוסקים במשך שאר השבוע.
  • השיעורים יסייעו בקיום שיח מכבד ופתוח. דבר אשר יכול לעזור לתלמידים רבים לבטא את עצמם גם בנוגע לנושאים אשר קרובים לליבם.
  • השיעורים הללו מאפשרים לכם להעלות נושאים שונים לדיון אשר לקוחים מאירועי היום יום שלכם במסגרת בית הספר. כך ניתן יהיה לנתח אירועים שונים ואת ההשלכות שלהם בצורה מסודרת ובמסגרת תומכת ומכילה.

שיעורי חינוך חטיבה עליונה – לומדים לפתח מיומנויות בין אישיות

התקשורת הינה כלי חזק ועוצמתי בחיינו. אך על מנת שנוכל לעשות בו שימוש בצורה הנכונה, יהיה עלינו להתאמן על הדרך בה אנו מבטאים את עצמנו אל מול החברה. גם התלמידים שלנו יהיו זקוקים לאימון זה, כך ששיעורי החינוך הם למעשה ההזדמנות שלנו להעניק להם את מקום להתבטא ולשפר את מיומנויות השיח שלהם. מערכי שיעור אשר יוכלו לסייע לכם להשיג מטרה זו תוכלו למצוא באתר של אהוד שמיר.

שיעורי חינוך חטיבה עליונה של אהוד שמיר

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ