צרו קשר
ּ

נושאים לשיעור חינוך

נושאים לשיעור חינוך הינם רבים ויכולים לגעת בתחומים מגוונים. החל מנושאים מדעיים, אירועים אקטואליים ואף מקרים אשר התרחשו במסגרת בית הספר או בעיר בה התלמידים מתגוררים. באתרו של אהוד שמיר ניתן למצוא מערכי שיעור רבים שיוכלו ללא ספק להצית מחדש את השיח האנושי בכיתות ולהתמקד בערכים מוסריים שאנו מבקשים להקנות לתלמידנו.

מגוון רחב של נושאים לשיעור חינוך

במידה ואתם מחפשים אחר נושאים לשיעור חינוך הרי שהגעתם למקום הנכון. באתרנו תוכלו למצוא מגוון רחב של נושאים אותם ניתן יהיה לפתוח לדיון מעמיק במסגרת שיעורי החינוך בבתי הספר.

  • אלימות בבית הספר – מטרתו של שיעור זה הינה להסביר איך למעשה מתפתחת אלימות ולנסות לראות כיצד אנו נוכל למנוע או לעצור אותה.
  • אנוכיות ונתינה מערך שיעור זה נועד לעורר את מודעותם של התלמידים ולהביא אותם לידי נקיטת עמדה אקטיבית כלפי מעשי בריונות אשר מתרחשים סביבנו, בין אם במסגרת של בית הספר או מחוצה לה.
  • אבולוציה – שיעור זה יוכל להציג בצורה אוהדת את האבולוציה מול תורת הבריאתנות. שיעור זה הינו חלק משמעותי וחשוב מהאידיאולוגיה החילונית ויכול לעורר דיון מעניין בכל כיתה.
  • הפרדה בין נשים לגברים – נושא זה הינו חשוב ומשמעותי בכל שלב בחיינו. ההבדלים בין נשים לגברים הינם רבים אך אין הם אומרים כי מגדר מסוים הוא עדיף או עליון על פני השני. מטרת השיעור תהיה לנקוט עמדה כלפי ההפרדה.

נושאים לשיעור חינוך לרכישת כישורי חיים חשובים

שיעורי החינוך בבתי הספר מספקים לנו, בתור מורים ומחנכים, את הבמה להעלות נושאים שונים לדיון פתוח, תומך ומכיל. כך למעשה ניתן יהיה לפתוח בשיח הומני ולרכוש מיומנויות הקשבה ויכולת ביטוי עצמי. באתר של אהוד שמיר ניתן יהיה לבחור בין מערכים שונים אשר מציגים דילמות שונות שיוכלו ללא ספק לעורר עניין רב הקרב התלמידים ולסייע להם ללמוד להקשיב זה לזה ולהציג את עמדתם בצורה ברורה ומכבדת.

נושאים לשיעור חינוך לרכישת כישורי חיים חשובים

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ