צרו קשר
ּ

מערך שיעור בנושא ערכים

בניית מערך שיעור בנושא ערכים אינה חייבת להיות משימה מאתגרת במיוחד. באתר של אהוד שמיר תוכלו לאתר בקלות וביעילות מגוון רחב של מערכי שיעור בנושאים שונים אשר יוכלו ללא ספק להתפתח לדיון פורה בכיתה בנושאים ערכיים שונים. כך למעשה תוכלו, בתור מורים ומחנכים, ליצור שיח הומני, פתוח ומכיל בין כלל התלמידים שלכם.

בחירת מערך שיעור בנושא ערכים בצורה נכונה

חשוב תמיד לזכור כי בתור מורים ומחנכים, אנו בעלי השפעה רבה ומשמעותית על חייהם והתפתחותם של התלמידים שלנו. זאת לא רק ביכולת שלנו להעביר את החומר הלימודי אשר יכין אותם לבגרויות, אלא בעיקר ביכולת שלנו להעניק לכם ערכים ולסייע בפיתוח מיומנויות תקשורת יעילות אשר יהיו שימושיות גם בהמשך.

בשעה שאתם בוחרים להעביר מערך שיעור בנושא ערכים הרי שאתם למעשה מחליטים לטפח את מוחם וליבם של התלמידים שלכם. כל שיהיה עליכם לעשות הוא לבחור בצורה נכונה את הנושאים אשר יכולים להתקשר לתלמידים ברמה הבסיסית. כך נושאים שונים מחיי בית הספר יכולים להיות הבסיס לפתיחת שיעור מעניין. כך תוכלו לדון על מנהיגות, קבלת השונה, נורמות חברתיות ועוד…

בשעה שאתם מקשרים את הנושא לחיי התלמידים, אתם למעשה מצליחים לגרום להם להתחבר לנושא ברמה הבסיסית ביותר. כך יוכלו לענות על שאלות בצורה מדויקת ולהיות פתוחים להקשיב ולהכיל את דעותיהם של חבריהם לכיתה.

מערך שיעור בנושא ערכים של אהוד שמיר

חשוב לציין כי גם את מערכי השיעור אשר תוכלו למצוא באתר של אהוד שמיר, ניתן יהיה להתאים למהלך השיעור הכיתתי. אין חובת סיום כל השלבים של השיעור, זאת מפני שעיקר ההתמקדות שלו יהיה בפיתוח השיח האנושי ובהבנה והפנמה של הערל שמדובר בו בין כלל התלמידים. בשעה שמתפתח דיון פורה, תפקידנו הוא לפתח אותו עוד יותר ולאפשר לכל אחד מן המשתתפים לקחת בו חלק פעיל לפי רצונותיהם. לקבלת טיפים נוספים ומציאת מערכי שיעור נוספים, הנכם מוזמנים לסייר באתרנו או ליצור קשר.

מערך שיעור בנושא ערכים של אהוד שמיר

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ